Другий китайський круїзний лайнер буде зданий в експлуатацію до кінця року
05.03.2026
134
Очікується, що другий великий круїзний лайнер, побудований у Китаї, буде спущений на воду до кінця 2026 року, після завершення будівництва його основної конструкції, повідомила в п'ятницю суднобудівна компанія China State Shipbuilding Corporation (CSSC).

Великий круїзний лайнер Adora Flora City планується вивести з дока в середині березня для проведення наступного етапу випробувань по швартуванню біля причалу, а ходові випробування заплановані на кінець травня.
Круїзний лайнер водотоннажністю 141 900 тонн — це ще один крок вперед у розвитку китайського суднобудування.
У порівнянні з першим у країні великим круїзним лайнером Adora Magic City, побудованим на місцевій верфі, нове судно відрізняється рядом удосконалень у дизайні та конструкції. За даними компанії, лайнер на 17,4 метра довший, на ньому більше громадських зон і вищий рівень комфорту.
Покращено і екологічні показники. Судно оснащене трьома додатковими системами десульфурації вихлопних газів і п'ятьма системами денітрифікації, що робить його більш екологічним і безпечним для навколишнього середовища під час експлуатації.
Що відрізняє Китай від інших країн, так це прагнення будувати екологічно стійкі судна, впроваджувати чисті бортові системи, експериментувати з альтернативними видами морського палива і проводити дослідження, спрямовані на розробку екологічно чистих морських технологій.
Джерело: www.china.org.cn
Поділитися:




