Вакансія Chief Engineer on LNG Tanker
 - 
 - 
 - 
 - 


 - 



Морська медкомісія в Грузії без черги. Спеціальні умови для моряків з України, РФ і Білорусі
25 років досвіду, сертифікати P&I Club, вакцинація проти жовтої лихоманки, спецпропозиції для моряків з інших країн: трансфер, пошук житла, знижки на сертифікати в партнерських навчальних центрах, сприяння в працевлаштуванні через грузинські крюїнгові компанії.
Як вираз обличчя на фотографії в резюме впливає на сприйняття компетентності?

Психологи, фахівці з управління персоналом та дослідники невербальної комунікації вже давно вивчають, як вираз обличчя на фото впливає на сприйняття людини як компетентної, надійної та придатної для роботи. Головний висновок досліджень — люди формують перше враження про кандидата за частки секунди, і вираз обличчя сильно впливає на відчуття професіоналізму.


Від STCW до «розумних суден»: де навчаються моряки в Греції. Курси для моряків - частина 5

Греція — одна з ключових країн світової морської індустрії, де зосереджена велика кількість судновласників, крюїнгових компаній та навчальних центрів для моряків.

Саме тому ми вирішили окремо зупинитися на грецьких навчально-тренажерних центрах — місцях, де моряки можуть пройти підготовку, оновити сертифікати та отримати нові знання, зокрема в галузі «розумних суден» і сучасних технологій.

ТОП європейських морських НТЦ. Частина 2: Латвія, Румунія, Хорватія, Кіпр.

«Вісник крюїнгу» вже писав про навчально-тренажерні центри, філії яких є як в Україні, так і в усьому світі. А також зупинявся на НТЦ для моряків у Польщі. У цьому матеріалі ми зібрали для вас навчальні центри Латвії, Румунії, Хорватії та Кіпру.





Вакансія Chief Engineer on LNG Tanker


Опублікована: 10.06.2026
Переглядів: 50



Дата посадки на борт:17.06.2026
Тривалість рейсу:2+-1 months



Тип судна:LNG Tanker
Рік побудови судна:2004
DWT:76000
Екіпаж:змішаний



Рівень англійської:добре
Обмеження за віком:55



Зарплата:650 $ per day

Додаткова інформація:
‼️ПЕРЕГОН НА МЕТАЛЛОЛОМ‼️
‼️МОЖНО СТАРТ_‼️
LNG TANKER 76000 DWT
2004 y. o.b
⚙️STEAM TURBINE ⚙️

? GOOD ENGLISH

CE - USD 650 per day

2E - USD 450 per day

3E - USD 300 per day

CONTRACT 2-+1 MONTHS

✔️Сайт https://skcrewing.od.ua/sailor/
✔️Эл. Почта cv@skcrewing.od.ua
✔️Instagram: https://www.instagram.com/s.k.crewing/

?Тел.: +380634255373
? Тел.: +380930978624



Телефон для відгуку на вакансію:+38 (093) 097-86-24
Контактний е-мейл:cv@skcrewing.od.ua
Ім'я відповідального менеджера:Vita
Крюїнг:S.K.Crewing







Схожі вакансії

Посада Тип судна Тривалість рейсу Зарплата Дата посадки Вакансію додано
Chief EngineerLNG Tanker3 months1-2 $26.06.2609.06.26







 
 

Підтвердити
Скасування

Підтвердити
Скасування
 
 
 

Так
Ні