Зв'язок у рейсі в цифрах: скільки витрачають моряки на Інтернет?
 - 
 - 
 - 
 - 


 - 



Морська медкомісія в Грузії без черги. Спеціальні умови для моряків з України, РФ і Білорусі
25 років досвіду, сертифікати P&I Club, вакцинація проти жовтої лихоманки, спецпропозиції для моряків з інших країн: трансфер, пошук житла, знижки на сертифікати в партнерських навчальних центрах, сприяння в працевлаштуванні через грузинські крюїнгові компанії.
Коли шторм усередині: проблема, про яку не говорять, - суїцидальні настрої в морі.
Професія моряка - одна з найбільш стресових, з високою ізоляцією і жорсткими умовами праці, що може призвести до підвищеного рівня стресу, депресії і, як наслідок, спричинити суїцидальні ризики.
Що приводить людину до суїцидальних думок і що робити, якщо вони з'явилися у вас?

Чому співбесіда - це страшно? Розповідаємо, як впоратися з основними страхами

Співбесіда - необхідна процедура, частина робочого процесу і точка напруги для багатьох, особливо якщо співбесіду проводять іноземною мовою.

Часто можна почути: "Я з переляку такого там наплів", "Через хвилювання забув елементарні слова" .

Інтерв'ю 2nd Engineer. Запитання, до яких варто бути готовими
Друзі, представляємо вашій увазі варіанти інтерв'ю для 2nd Engineer
  1. При Працевлаштуванні на Танкер
  2. Загальні питання щодо головного двигуна




Зв'язок у рейсі в цифрах: скільки витрачають моряки на Інтернет?

30.03.2022
16591

Економія має бути економною. Так нас вчили з дитинства. Сучасне суспільство диктує нові умови, ґаджети стають дедалі прогресивнішими і потребують дедалі більших вкладень. 
Але чи потрібно «сідати» на інтернет-дієту, коли ти в рейсі, чи є інші способи недорого і стабільно користуватися інтернетом без особливих обмежень? Нижче розглянемо кілька варіантів інтернету в рейсі та порівняємо їх.
 
Супутниковий інтернет
 
«Вісник крюїнгу» провів дослідження у своїх групах у соціальних мережах серед моряків і виявилося, що більшість користується супутниковим інтернетом на борту.
 
 
Якщо вірити словам «офісу», то супутникове обладнання дуже дороге, його вартість з установкою обчислюється десятками тисяч доларів. Виходячи з цього, і кількість пропонованого трафіку на різних суднах різна. Так, в одній компанії на члена екіпажу безоплатно дають 1Гб на місяць, в іншій 50Мб коштують 20$, а десь вам просто дають 2 години на день на низькій швидкості, без ліміту по трафіку.
«На моєму пароплаві стояв супутниковий інтернет dualog, трафіку давали 1250Мб на тиждень, але ось швидкості вистачало лише на текстові повідомлення.  У портах іноді привозили місцеві сім-карти. Для прикладу: у Фінляндії за 10€ сімка, з 6€ на балансі. Вистачало по Європі приблизно на 2Гб, але була можливість поповнити рахунок. У Китаї на місяць сімка за 13$ з 9Гб трафіку», - розповідає діючий моряк, наш передплатник в Інстаграмі Слава Лужецький (@luzhetskit_photo )

 

Місцеві Сім карти
 
Чи дешевше користуватися місцевими Сім-картами?
 
Інший підписник у Фейсбуці Роман Тринога розповів «Віснику крюїнга», що користується місцевою сім-картою giffgaff Британського оператора зв'язку. Витрачає при цьому 20 фунтів стерлінгів на місяць за 81ГБ, з них у роумінгу на Європу дається 20ГБ.
«Класно, звісно. У Клайпеді взагалі безліміт. Але, якщо стоянки короткі, а переходи по всіх материках, то навпаки, дуже незручно. Не підходить», - додає ще один підписник Василь Савкін.
 
Тому, купуючи місцеву сім-карту, потрібно розуміти:
 
  1. Часом вони бувають дуже дорогі, зокрема й через портових мобільних перекупів, які заробляють на моряках;
  2. Карту треба регулярно поповнювати, якщо ви плануєте повернутися в цю країну і продовжувати користуватися сімкою. Інакше карту заблокують, і доведеться купувати нову.
  3. Багато сімок для іноземців мають термін придатності. Від місяця до року.  
  4. І найголовніше: КОВІДна обстановка у світі ОБМЕЖУЄ ВИХІД НА БЕРЕГ у багатьох портах. Виходячи з цього, йдучи в рейс, варто дізнатися, чи буде можливість придбати місцеву карту в порту або потрібно подбати про це ще вдома.
 
СИТУАЦІЯ У СВІТІ
 
Це цікаво!
Ціна найдорожчого і найдешевшого гігабайта мобільних даних у різних країнах різниться майже у 305 разів!
 
Експерти видання Cable.co.uk зібрали та проаналізували інформацію про 6148 тарифних планів послуг мобільного передавання даних у 230 країнах світу за останні роки (2020-2021р.). І що ми бачимо?
 
  • Україна посідає 31-ше місце у світі: 1Гб мобільних даних коштує в середньому 0,7$.
  • Ізраїль - найдешевша країна для купівлі мобільних даних: 1Гб тут у середньому коштує 0,05$.
  • Сполучені Штати - одна з найдорожчих розвинених країн для купівлі мобільних даних: вона посідає 154-те місце у світі, а середня вартість 1Гб тут становить 3,33$.
  • Екваторіальна Гвінея - найдорожче місце для купівлі мобільних даних. Середня вартість 1Гб там становить 49,67$ - це майже в тисячу разів дорожче, ніж вартість 1Гб в Ізраїлі.
  • Шість із десяти країн із найвищими цінами на передачу мобільних даних розташовані в Африці - на південь від Сахари. Острівні держави в Океанії та Карибському басейні також, здебільшого, входять до числа найдорожчих у світі.
 
 
Береговий Wi-Fi
 
У розділі «Статті» на нашому сайті https://ukrcrewing.com.ua/articles є паролі wi-fi у різних портах світу. Однак вони оновлюються і актуальність таких паролів, на жаль, не довговічна. Тому якщо Вам навіть передали пароль знайомі знайомих знайомих ваших знайомих, - не факт, що за цей час він не змінився.
 
До того ж, безкоштовних відкритих точок доступу стає дедалі менше, а протоколи шифрування, які раніше легко зламувалися, вже майже не застосовуються, не кожен готовий витрачати кілька годин на злом, щоб посидіти годину в мережі.
Якщо Вам все ж таки пощастило безкоштовно підключиться до берегового інтернету, ось що говорить сайт Вікіпедія про країни з найвищою швидкістю інтернету:
 
На першому місці - Сінгапур зі швидкістю 135,7 (Mb/s). Далі:
 
- Гонконг 105,2 (Mb/s)
- Південна Корея 95,3 (Mb/s)
- Макао 83,1 (Mb/s)
- Японія 82,9 (Mb/s)
- Індонезія 79,8 (Mb/s)
- Монголія 78,9 (Mb/s)
- Тайвань 78,8 (Mb/s)
- Катар 77,8 (Mb/s)
- Румунія 73,6 (Mb/s)
 
Скільки в середньому йде грошей за інтернет у морі?
 
На подив, якоїсь загальної цифри вивести з опитування в соц.мережах виявилося складно. Одні кажуть, що за 4 місяці у них іде в середньому 60-80 євро, інші на місяць витрачають 60-100$ без урахування купівлі сім-карт у портах.
 
«Під час переходу супутниковий інтернет 20$ - 500Мб, у портах скрізь по-різному, зараз у USA взяв Unlimited 50$, до цього Європа 20$-15 Гб і т. д.» - розповідає моряк @rinat1407
 
Тому багато хто шукає шляхи економії трафіку і сідає на «інтернет-дієту»
 
ІНТЕРНЕТ-ДІЄТА
 
Найчастіше, приєднавшись до мережі, телефон починає шалено оновлювати все, що можна і не можна, мегабайти відлітають з космічною швидкістю.
Найбільші «поїдачі» трафіку - мультимедійні файли: відео, флеш-ролики, звукові та анімаційні файли, будь-які графічні зображення; спливаючі рекламні банери. Тому найпростіше, що Ви можете зробити, - не дивитися відео з високою роздільною здатністю, відключити wi-fi і фаєрвол з обмеженням доступу додатками.
 
Ось ще кілька способів економії трафіку:
 
1. Якщо відмовитися від автоматичного оновлення додатків, можна заощадити до 60% трафіку.
 

Android

Apple
З мобільного телефону зайти в інтернет, відкрити Play Market. Перейти в меню Google Play. Вибрати пункт «Налаштування». Перейти в «Автооновлення додатків». У вікні, що відкрилося, з'явиться 3 варіанти оновлень. Найбільш вигідний - «Автооновлення тільки через Wi-Fi». Перейти у вкладку «Налаштування».   Вибрати розділ «Основні». Перейти в «Оновлення додатків». У вікні, що відкрилося, потрібно прибрати галочки навпроти тих програм, оновлення яких користувач хоче відключити. Можна відзначити галочкою вгорі дозвіл на «Автооновлення від мережі Wi-FI».
 
2. Економія трафіку в браузерах. Наприклад, у Google Chrome. Ви можете відкрити «Налаштування», перейти за вкладкою «Економія трафіку» і ввімкнути режим економії.
3. Встановлення ліміту на трафік.  Ця функція вже є в сучасних смартфонах на Андроїді за замовчуванням. Щоб її увімкнути, потрібно увійти в «Налаштування», перейти в розділ «Використання даних», потім у розділ «Встановити ліміт». На iOS ліміт можна встановити в безкоштовному сторонньому застосунку з App Store (як приклад, утиліта TrafficMonitor).
4. Блокування плагіна Adobe Flash. Для економії інтернет-трафіку можна налаштувати запит дозволу перед використанням плагіна Adobe Flash. Без дозволу користувача програвач флеш-анімації не запускатиметься і, відповідно, не витрачатиме інтернет-трафік.
5. Стиснення даних.  Найпопулярніші програми для стиснення такі:
- Opera Max для Android
- Data Status
- Osmino Wi-Fi
 
НЕ ХОЧЕТЬСЯ МОРОЧИТИСЯ? КОРИСТУЙСЯ «TRAVEL-СИМКОЮ»!
 
Альтернативна карта, яку пропонує український оператор TravelSiM дасть змогу економити на зв'язку до 85%. 
При цьому не змінюючи український номер (у карти є можливість переадресації дзвінків з Вашого звичного українського номера).
 
Як це працює?
 
Картка компанії TravelSiM активна в більш ніж 190 країнах світу. З її допомогою можна дзвонити в роумінгу за низьким тарифом на 4G - $1 на 24 години. 
Для тих, хто любить листуватися в месенджерах, є ТревелЧат. TravelSiM пропонує безлімітні месенджери на рік!
 
Активуючи його, Ви можете безоплатно надсилати й отримувати необмежену кількість текстових повідомлень у FB-месенджері, Viber, WhatsApp, Line, WeChat протягом року. Навіть при нульовому балансі!
 
А також «ТревелТариф» - внутрішньомережевий тариф для абонентів ТревелСіМ.
 
Вартість такої картки фіксована і становить 1 долар, решта внесеної суми автоматично потрапляє на баланс абонента. Таким чином, Ви можете проконсультуватися з фахівцем мобільного оператора, який підкаже оптимальну суму, якої Вам вистачить на рейс, виходячи з усіх ваших побажань.
 
ДВА ВИДИ КАРТИ
 
Ви можете вибрати універсальну фізичну сім-карту формату 3 в 1 для використання в будь-якому пристрої або ж цифрову eSiM, яка завантажується в смартфон онлайн і не потребує фізичного слота.
 
 
ЯКЩО ВИ В РЕЙСІ - ЦЕЙ QR-код для Вас! Тут електронна сім-карта. Залишається тільки вибрати номер і відсканувати код.  
 
 
 
 
 
ЯКЩО ВИ ВДОМА - ЦЕЙ QR-код для Вас! Фізична сімкарта формату 3 в 1 для будь-якого мобільного пристрою.
 
 
 
І пам'ятайте, немає нічого важливішого і дорожчого, ніж близькі люди, які чекають на Вас на березі. 
Подбайте про те, щоб завжди залишатися з ними на зв'язку!
 
-----------------------------------------------------------------------




 
 

Підтвердити
Скасування

Підтвердити
Скасування
 
 
 

Так
Ні